خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]

سه شنبه 19 شهريور 1398
ن : ارشیا

تعویض پارچه


تعویض پارچه مبل

پارچه های مبل ها خصوصا مبل های استیل و راحتی به جهت این‌که اشخاص در هنگام استراحت و ادب از آن فراوان استعمال می نمایند , احتمالا وضعیت نخستین و جدید بودن خویش را از دست بدهند . علاوه بر تعمیرات مبلمان , یک کدام از شایسته ترین طرز ها برای این که ظواهر مبل خویش را عوض نمایید , بده بستان پارچه مبل راحتی است .

تعیین پارچه مطلوب

زمانی که میخواهید پارچه مبل خویش را بده بستان فرمائید , بایستی به محصول پارچه نو و برنامه ای که میخواهید بخرید تصور کنید . درصورتی که مبل قبل شما طرح بی آلایش داشت , احتمال دارد بخواهید مبل را طرح دار فرمائید , یا این که بر عکس . در حالتی‌که در مبل قبل از لکه دار شدن پارچه خسته شده بودید , به طبع به سراغ پارچه هایی بروید که به راحتی لکه دار نمی‌شوند و می توان آنان را تخت گاز پاک کرد .

در‌حالتی که میخواهید مبل خویش را چرمی فرمائید , دقت داشته باشید که در روزهای گرم فصل‌تابستان قابلیت عرق کردن هنگام نشستن روی آن‌ها موجود هست . در شرایطی‌که حیوان خانگی در خانه دارید پارچه ای تعیین فرمایید که گیسو به خویش جذب نکند . همینطور در حالتی‌که میهمان مضاعف دارید یا این که بچه دلبندتان با دست های پفکی روی مبل درگیر تلویزیون دیدن کردن می شود .

لزوم اهمیت ردوبدل پارچه در خانه

هزینه ردوبدل پارچه مبل می‌تواند هزینه سنگینی روی دست شما بگذارد . بها بده بستان پارچه مبل به متراژ پارچه و جنسی که برای آن استعمال خواهید کرد وابسته است و برای مشورت اضافه میتوانید از متخصص ها استادکار مشورت کردن بگیرید . البته درصورتی که اهل ماجراجویی می باشید توصیه می‌کنیم این کار را خودتان انجام دهید . فقط کافیست که ابزارهای واجب این کار را مهیا فرمائید و با توجه این کار را انجام دهید .
ابزارهای اضطراری برای ردوبدل پارچه مبل سلطنتی

پارچه نو خریداری شده
متر
قیچی
ورقه سر مشق
اتو
چسب پارچه ای


یادگرفتن بده بستان پارچه مبل

نخست حتمی است که پارچه رویی کنونی مبل را قطع فرمایید . این کار را با امداد ابزارهایی برای انقطاع کردن محل هایی که پارچه با منگنه و چسب به کلاف چسبیده است انجام دهید .
پارچه را تندرست دربیاورید . حال پارچه را روی زمین انداخته و مقدار هایش را با متر بگیرید .
میتوانید از ورقه سر مشق به کار گیری کرده و الگویش را بکشید .
در هنگام میزان گیری , نصیب هایی که در دوخت درون میروند را در لحاظ بگیرید تا با نبود پارچه مواجه نشوید .
حال پارچه نو را با قیچی تیز برش بزنید .
میتوانید ادامه کار را به یک روش دوز حرفه ای بسپارید , یا این که در‌صورتی‌که خودتان لباس دوزی بلدید این کار را انجام دهید .
زمانی که پارچه تازه دوخته و فراهم شد آن را اتو فرمائید .
آن گاه بایستی آن را روی مبل بکشید و یا این که اصطلاحا شیوه کوبی فرمایید . پارچه را طبق به عبارتی سرمشق روی مبل کشیده و از ذیل و طرفین با امداد منگنه یا این که چسب پارچه ای از طرفین سفت فرمایید و بعد از آن مبل را سرجای خویش بگذارید .
تراز کشیدن پارچه روی مبل سطح مهمی است , در صورتیکه کم کشیده شود پارچه چروک می افتد و در صورتی فراوان کشیده شود امکان دارد پاره شود .