خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]

سه شنبه 5 شهريور 1398
م : کولر ، کولر گازی ، ن : ارشیا

در زمینه ی انواع کولر گازی بیشتر بدانیم

در زمینه ی انواع کولر گازی بیشتر بدانیم

با آغاز فصل‌تابستان و فرا وصال روزهای گرم , با خرید یک وسیله ی سرمایشی جهت ساخت هوایی خنک و مناسب در محفظه می توان گرمای صبر فرسای فصل تابستان را با تولید هوایی مطبوع در محیط تحمل کرد .

در شرایطی که برای خرید به بازار مراجعه کرده باشید و قصد گزینش یکی امکانات سرمایشی جانور را داشته باشید قطعا سیستم سرمایش گازی یک کدام از مورد های پیشروی شما است .


بیش تر از صد سال از ابتکار عمل این وسیله می گذرد و طی سالیان طولانی در سراسر عالم جهت خنک کردن اطراف در مکان های متعدد مثل منازل مسکونی , دکان ها , اداره ها و دیگرجاها آیتم به کار گیری قرار گرفته و با دقت به کارایی این دستگاه با استقبال فراوانی از سمت اشخاص متفاوت روبه رو شده‌است .


در‌حالتی که شما تمایل به خرید خنک کننده گازی گرفته باشید ممکن است با این سوال روبه گردید که خصوصیات یک سیستم سرمایش گازی عالی چه می‌باشد و چه‌طور می توان با آشنایی بدون نقص از این دستگاه , خریدی مطمعن داشت .

اکنون خالق های اکثری در سراسر عالم سیستم سرمایش گازی با مارک و کیفیت های متمایز ایجاد و به بازار ارائه مینمایند و هنگام خرید شما با آیتم های متمایز روبه رو میشوید که حقیقتا گزینش صحیح احتمال دارد یه خرده ایراد باشد و سوای درایت و در نظرنگرفتن بعضی کارداران احتمالا وسیله ای که پاسخگوی نیاز شما باشد گزینش نکنید . تیم دماپویا جهت یاری به شما برای خرید و آشنایی سیستم سرمایش گازی نکات طلایی و مهمی را گزینه باز نگری قرار داده است .گونه های خنک کننده گازی

بیشتر کمپانی هایی که در مورد ایجاد تهویه مطبوع کار دارا‌هستند عموما با دقت به نیاز بازار سیستم سرمایش گازی هایی در دسته های مختلف از قبیل دیواری , ایستاده , پرتابل و پنجره ای در گنجایش های گوناگون ساخت و به بازار ارائه می‌کنند .

شما هم هنگام خرید خنک کننده گازی بایستی به مکان و فضایی که دستگاه قرار میگیرد دقت فرمائید که با انتخابی صحیح و مطمئن , بیشترین بازدهی را از سیستم تهویه مطبوع داشته باشید .


لازم به ذکر است که همگی گونه ها برای تولید هوای مطبوع از یک جور کارایی شبیه برخورداند و با سیکل تبرید و مبرد سازی گاز درون کمپرسور برای فعالیت خنک سازی سود میبرند . به‌دنبال به خصوصیت های کلی هرکدام به صورت اختصار پرداخته ایم .


اسپلیت دیواری

خنک کننده گازی اسپلیت همانگونه که از نامش پیداست دربرگیرنده دو نصیب است که یونیت داخلی درون فضای اتاق قرار میگرد و توسط ی لوله های مسی به یونیت فرنگی که در محفظه بیرونی نظیر بالکن یا این که پشت بام نصب میشود , در رابطه است .

به کار گیری از این اسپلیت ها عمده در منازل مسکونی و فضاهایی با متراژ معدود کاربرد بخش اعظمی دارا‌هستند . خنک کننده گازی دیواری به طور معمول در گنجایش های 6000 تا 36000 در برندهای گوناگون در بازار جان دار میباشند .خنک کننده گازی ایستاده

خنک کننده گازی با شرایط ایستاده یک عدد دیگر از وسایل سرمایشی دو تیکه میباشد . پنل داخلی این اسپلیت ها در فضای داخلی و یونیت فرنگی در فضای خارج قرار می‌گیرد . به کار گیری از این گونه اسپلیت بیشتر در اماکن همگانی مثل بانک ها , تالار ها , مساجد , دکان ها و دیگر فضاهایی که متراژ بالایی دارا هستند کاربرد فراوانی دارااست و به خیر میتواند دور و اطراف را خنک و هوایی مطبوع تولید کند . این دسته خنک کننده گازی در گنجایش های 36000 تا 94000 با سعی سرد و گرم ایجاد و ارائه می‌شود .


سیستم سرمایش گازی پنجره ای

سیستم سرمایش گازی پنجره ای فقط از یک بخش تشکیل‌شده و کلیه امکانات یک خنک کننده گازی از جمله کمپرسور , کندانسور , اواپراتور , لوله های مسی درون یک باکس قرار گرفته و سوای نیاز به لوله کشی و کابل کشی داخل کادر پنجره قرار می‌گیرند و از نصیب جلویی سیستم سرمایش گازی باد خنک به درون محفظه انتقال میابد و گرمای ساخت شده از نصیب پشتی دستگاه به هوای آزاد خارج سوق‌دهی می شود . به کارگیری از این دستگاه در اتاق های با فضای معدود کاربرد داراست .خنک کننده گازی پرتابل

این جور امکانات سرمایشی از یک بخش ساخته شده و دارنده مبنا های چرخدار هست که براحتی می توان آن را جابه جا نمود . کولر گازی پرتابل یا این که قابل حمل برای فضاهای کوچک که ایراد نصب بقیه سیتم های سرمایشی را دارا‌هستند آیتم ی ایده آلی هست و در فضاهایی با متراژ 20 الی 30 متر قابل به کار گیری بوده و در کوتاهترین فرصت هوای محفظه را خنک و مناسب می‌نماید .

به کار گیری از سیستم سرمایش گازی پرتابل به امکانات خاصی نیاز ندارد و گرمای پشت دستگاه را از روش خرطومی به محفظه خارج جهت دهی می نمایند . کولر گازی پرتابل در گنجایش ها 12 و 14 هزار با برندهای متمایز در بازار مو جود میباشد .:: برچسب‌ها: انواع کولر گازی ,