خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]

پنجشنبه 20 دی 1397
م : لوله بازکنی ، رفع گرفتگی لوله ، ن : ارشیا

بهترين روش رفع گرفتگي توالت فرنگي يا ايراني

بهترين روش رفع گرفتگي توالت فرنگي يا ايراني

رفع گرفتگي توالت ايراني و فرنگي در تهران , حفاري و تعمير چاه قديمي , خدمات لوله بازکني و رفع گرفتگي لوله‌ها توسط سايت خدمات فني و تأسيساتي پرتقال به همراه سرويس‌کاران باتجربه و داشتن ابزارآلات و دستگاه‌هاي جديد انجام مي‌شود.

رفع گرفتگي توالت فرنگي و ايراني يکي از مهم‌ترين مشکلاتي هست که در تماس‌هاي پي‌درپي مشتريان از نواحي مختلف تهران با آن مواجه هستيم. براي رفع گرفتگي توالت مي‌توانيد بر روي سايت پرتقال با بيش از 200 پرسنل حرفه‌اي اعتماد و اطمينان کنيد.

خيلي بد هست که مهماني در خانه شما باشد و نياز به سرويس بهداشتي داشته باشد. بدتر از آن موقعي هست که با حالت بسيار ناراحت از آن بيرون مي‌آيد و اشاره به مشکل توالت منزل شما مي‌کند. در اين مواقع ديگر نمي‌شود منتظر چيزي بود و بايد خيلي سريع براي اينکه بيشتر از اين سرخورده نشويد به يک شرکت لوله بازکني که خدمات رفع گرفتگي توالت را انجام مي‌دهد تماس بگيريد تا مشکل را هر چه سريع‌تر حل کند.

يا موقعي که همسايه شما با ناراحتي کامل و عصبانيت زياد در خانه شما را مي‌زند و موضوع رطوبت و نمي که به داخل منزل آن‌ها نفوذ پيداکرده را به شما مي‌گويد, حالا بايد بگرديد که مشکل از کجاست؟!

اين‌گونه مواقع پيشنهاد مي‌کنيم که از کارشناسان و افراد با تجربه کمک بگيريد تا محل دقيق نم و رطوبت را به شما بگويند. احتمال دارد که اين مشکل به خاطر گرفتگي هاي لوله ها باشد که قبلاً بدون کمک شخص باتجربه‌اي اقدام به پاک کردن و رفع گرفتگي کرديد.با اولين تماس شما در کمتر از نيم ساعت سرويس‌کاران ما براي رفع گرفتگي لوله‌ها و انجام کامل خدمات لوله‌بازکني و تخليه چاه با قيمت بسيار ارزان حتي به نسبت نرخ اتحاديه در خدمت شما خواهيم بود.

گروه ما به‌صورت شبانه‌روزي 24 ساعته و 7 روز هفته انجام خدمات را براي شما انجام مي‌دهد. براي دريافت مشاوره حفاري چاه, تخليه چاه و تشخيص ترکيدگي و نم و رطوبت مي‌توانيد روي ما حساب ويژه‌اي باز کنيد.

در اين مطلب به مسائلي مي‌پردازيم که خودتان و يا سرويس‌کاران مي‌توانند مشکل را تا حد امکان حل کنند.


روش‌هاي رفع گرفتگي توالت

در زير روش‌هاي معمولي و مهم را با هم مرور خواهيم کرد. بعضي از روش‌ها را مي‌توانيد خودتان انجام دهيد و بعضي ديگر را حتماً به کاردان بسپاريد.

تلمبه دستي يا همان فنر لوله‌بازکن خانگي
ابزار ديلم
مايع ظرف‌شويي
دستگاه تراکم هوا
پمپ
توسط خودتان...! حالا خواهيد ديدرفع گرفتگي توالت با تلمبه دستي

سريع‌ترين کار و راحت‌ترين کار حتي خود شما هم مي‌توانيد انجام دهيد, استفاده از تلمبه دستي مخصوصاً از نوع قيفي. اول آن را نرم کنيد حالا يا با آب گرم و يا با شعله آتش, فقط مواظب باشيد نسوزد, سپس بر روي محفظه لوله قرار دهيد و بعدازآن خيلي سريع و محکم آن را به سمت بالا بياوريد. با چند ضربه بالا پ پايين به تلمبه دستي احتمال رفع گرفتگي توالت انجام مي‌شود.

بهتر است قبل از استفاده از تلمبه آب گرم را با پاک‌کننده‌اي که در ماشين ظرف‌شويي استفاده مي‌کنيد مخلوط کرده و درون لوله ريخته و بعد از آن اقدام به تلمبه‌زني کنيد. اگر مشکل کوچک باشد با همين تلمبه زدن مشکل حل مي‌شود. 

بعد از انجام دادن اين کار بايد تست کنيم تا ببينيم که مشکل حل شده است يا نه؟ براي اين کار بايد به کشش آب دقت کنيد و ببينيد که بعد از دوباره رفتن به سرويس بهداشتي آيا دوباره اين اتفاق مي‌افتد يا نه؟ 

اگر حل نشد راه‌حل ديگري را امتحان مي‌کنيم. به هر صورت راه براي اين کار زياد هست, فقط بايد ياد گرفت. يا اينکه يک سرويس‌کار حرفه‌اي را خبر کنيم تا مشکل را کامل حل کند.رفع گرفتگي توالت با ديلم 

حالا ديگر معلوم شد که نمي‌شود با تلمبه دستي کار را به پايان رساند. از اين به بعد نوبت ابزار ديلم مي‌باشد. روش کار ديلم به شکل زير مي‌باشد. وسيله‌اي کابل مانند که از طريق سوراخ توالت و با حرکت مارپيچي کار مي‌کند.

ديلم وسيله‌اي هست که يک دسته دارد و يک فنر, ابتدا فنر را در داخل لوله توالت قرار دهيد و سپس سمت دسته را بچرخانيد تا به محل گرفتگي برسيد و فنر به گرفتگي بچسبد. اگر مي‌توانيد که موانع را بيرون بکشيد حتماً اين کار را انجام دهيد اگر هم نه سعي کنيد که چند بار با فشار آب و فنرزني کار را تمام کنيد.

بعد از ديلم مي‌توانيد يک بار هم از تلمبه دستي استفاده کنيد و حتي کوچک‌ترين مواد اضافي را از لوله ها پاک کنيد.

 اما اگر اين روش هم افاقه نکرد بايد حتماً کار را به يک سرويس‌کار حرفه‌اي بسپاريد. شماره‌ي ما را که داريد, پس زنگ بزنيد و مشکل خود را به ما بگوييد. يکسري سؤالات جزئي از شما پرسيده مي‌شود بعد از آن خيلي سريع حتي کمتر از چيزي که فکر مي‌کنيد تعميرکاران ما درب منزل شما هستند.

فقط نياز هست در را باز کنيد, بعد از باز کردن درب منزل بقيه کارها را به تعميرکاران بسپاريد. آن‌ها خودشان خوب مي‌دانند که چطور مشکل را حل کنند. شما فقط يک ليوان آب کنار سرويس‌کار بگذاريد. همين...!!

فقط يک نکته مهم: مواظب باشيد که فرزندان شما نزديک نشوند و تا موقع درست شدن توالت يا سرويس بهداشتي از آن استفاده نکنند.

همچنين بهتر است از دستگاه تراکم هوا براي اين کار استفاده کنيد زيرا ممکن است نوک ‌تيز فنر باعث سوراخ شدن و هر نوع ضربه‌اي به لوله‌ها شود, که در اين صورت با چند بار فنرزني مطمئناً لوله توالت سوراخ شده و رطوبت حاصل از آن شما را اذيت خواهد کرد.مايع ظرف‌شويي...!! واقعاً...؟؟ بله مايع ظرف‌شويي براي رفع گرفتگي توالت 

ممکن است اين روش هم کارساز باشد, براي اين کار کمي آب گرم و مايع ظرف‌شويي تلمبه دستي به همراه يک عدد کتري يا قابلمه‌اي که دو دسته داشته باشد نياز هست. حالا چرا دو دسته متوجه خواهيد شد و البته يک زمان 20 دقيقه‌اي زمان براي تست آن.


مراحل رفع گرفتگي توالت با مايع ظرف‌شويي 

آب گرم را در داخل کتري يا قابلمه گرم کنيد.
سپس در هنگامي که آب در حال جوش آمدن هست, نصف ليوان مايع ظرف‌شويي را در داخل لوه فاضلاب بريزيد.
از 20 دقيقه‌اي که بالاتر گفته شد حدود 10 دقيق را بگذاريد تا مايع در درون لوله بماند.
مواظب باشيد که آب خيلي جوش نيايد, حالا آب را در داخل کتري يا قابلمه بريزيد و در درون لوله فاضلاب بريزيد.
دقت کنيد در درون لوله فاضلاب, نه کاسه توالت چون ممکن است کاسه ترک بردارد.
مواظب باشيد آب سرريز نشود, اين‌گونه مواقع تلمبه دستي را کنار خود داشته باشيد تا بتوانيد کمي آب را به پايين ببريد.

اگر بعد از چند بار تکرار تلمبه‌زني باز هم مشاهده کرديد که همچنان مشکل پابرجاست, لطفاً خود را خسته نکنيد. با شماره‌هايي که بالا و پايين‌تر از اين متن وجود دارد تماس بگيريد تا سرويس‌کاران ما در خدمت شما باشند.رفع گرفتگي با دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا که پمپ مخصوصي دارد مي‌تواند آخرين راهکار براي رفع گرفتگي توالت باشد.

طرز کار دستگاه توالت به شکلي هست که با فشار هوا در داخل پمپ که توسط عقربه‌اي که درجه‌ي مشخصي دارد مي‌توانيد با فشار هوا محل گرفتگي را باز کنيد.

براي تست آن مي‌توانيد آب را در داخل لوله بريزيد تا مطمئن شويد که گرفتگي لوله رفع شده باشد.رفع گرفتگي به‌وسيله پمپ

براي استفاده از پمپ ابتدا بايد آب را در داخل چاه بريزيم بهتر است که آب گرم باشد و بعد از آن شروع به پمپ زدن آن کنيم. فشار حاصل از پمپ به سيفون باعث مي‌شود که گرفتگي درون لوله و فاضلاب به سمت بيرون حرکت کند و مشکل برطرف شود.ساخت مايع لوله‌بازکن در خانه  و رفع گرفتگي توالت 

بعضي‌اوقات ممکن است که بخواهيد از محلول‌هاي شيميايي براي رفع گرفتگي‌هاي جزئي توالت يا سرويس بهداشتي استفاده کنيد. اما همان‌طور که گفتيم اين کار بسيار خطرناک مي‌باشد و ممکن است که باعث خرابي لوله ها شود.

در اين قسمت قصد داريم که روشي را به شما ياد دهيم تا بتوانيد بدون نياز به محلول‌ها کار را انجام دهيد.


براي اين کار بايد از موادي استفاده بکنيد که در زير به آن‌ها اشاره مي‌کنيم:

يک بسته جوش‌شيرين
به‌اندازه کافي سرکه
يک دستمال
يک کتري 


مراحل را به شکل زير انجام دهيد:

1- نصف بسته جوش‌شيرين را بدون استفاده از چيزي و بدون ترکيب آب در داخل لوله بريزيد.
2- دستمال را محکم بر روي خروجي راه لوله فاضلاب ببنديد تا چيزي از آن عبور نکند.
3- بعد از اين کار نصف فنجان سرکه را در داخل لوله بريزيد تا با جوش‌شيرين ترکيب شود. حواستان باشد که اين ترکيب از لوله خارج نشود. اين ترکيب باعث يک انفجار کوچک در داخل لوله مي‌شود.
4- همچنين بايد به‌اندازه يک کتري آب بجوشانيد تا براي ريختن به داخل لوله از آن استفاده کنيد.
5- تا حدود 25 تا 30 دقيقه صبر کنيد تا ترکيب کار کند و بعد از آن کتري آب جوش را در داخل آن بريزيد. البته حواستان باشد که پارچه را برداريد.


اگر اين کار جواب نداد دوباره امتحان کنيد, اگر خسته شده‌ايد خيلي راحت با شماره‌هاي زير تماس بگريد تا سرويس‌کاران ما در کمتر از نيم ساعت مقابل درب منزل شما باشند.
استفاده از پودر "چنته" براي رفع گرفتگي لوله

درگذشته بيش‌تر از اين پودر استفاده مي‌شد اما امروزه به خاطر راحتي کار مردم يا از پودرها استفاده مي‌کنند و يا مشکل را با افراد متخصص کمک مي‌گيرند.


آخرين روش...! باز کردن لوله‌ها   
 
بعد از تست مراحل بالا ممکن است که مشکل حل نشود و يا اينکه اين گرفتگي توالت به مرور اتفاق بيفتد. بعد از اين اتفاقات بهترين راهکار باز کردن لوله‌ها و رفع گرفتگي لوله هست و يا شايد هم تعويض لوله‌ها راهکار نهايي حل مشکل باشد.


استفاده از محلول‌ها براي گرفتگي توالت 

خواهشي که دارم از محلول‌ها اصلاً استفاده نکنيد و يا نهايتاً يک‌بار استفاده کنيد. دقت کنيد که به‌هيچ‌وجه سر و صورت خود را براي مشاهده رفع گرفتگي لوله نزديک آن نکنيد. همچنين هواکش يا پنجره را باز نگه داريد تا بوي محلول و گاز ناشي از آن از اطراف شما دور شود. 

ضمن اينکه بهتر است محلول‌ها را هميشه با آب گرم مخلوط‌ کنيد و استفاده کنيد. تأثير اين ترکيب به‌مراتب بيشتر از خود محلول هست. ماسک و دستکش را حتماً استفاده کنيد. همچنين براي جامدات و فضولات سفت مانند سيمان يا غيره از محلول‌ها استفاده نکنيد.گيرکردن قير يا سيمان در لوله

ممکن است در ابتداي ساخت خانه و مخصوصاً بخش حمام يا سرويس بهداشتي موقع اتصال بين شيرآلات موادي مانند قير در آنجا وارد شده باشد و بخشي از فضولات مربوط به آن باشد. بهتر است در اين‌گونه مواقع از نفت براي اين کار استفاده کنيد.
سيمان‌ها بعد از عمل کاشي‌کاري در کف و يا ديواره توالت يا حمام ممکن است که با شستشو به داخل لوله‌ها برود و در آنجا باقي بماند.

حال ممکن است که سيمان به حالت سفت و محکم تبديل شود در اين صورت حتماً بايد از فنرهاي لوله بازکني استفاده کنيد. شايد اين کار کمي سخت باشد اما بايد صبر داشت تا گرفتگي لوله رفع شود. شايد نياز به تعويض سيفون باشد در صورت نياز آن را نيز تعويض کنيد.

خدمات رفع گرفتگي توالت در تهران يکي از خدماتي هست که توسط گروه پرتقال انجام مي‌شود. خدمات ديگري مانند لوله بازکني در تهران, تخليه چاه در تهران, حفاري چاه و لايروبي چاه نيز در تمام مناطق تهران در کمتر از نيم ساعت انجام مي‌شود.


:: برچسب‌ها: رفع گرفتگی لوله , توالت فرنگی , رفع گرفتگی توالت ,