خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]

سه شنبه 14 آبان 1398
م : لوله کشی ، لوله کشی آب ، ن : ارشیا

مبانی لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان

لوله های فاضلاب و دیگر لوله ها در ساختمان های در درحال حاضر تولید بدلیل وجود دیگر مصالح بایستی گزینه دقت قرارگیرند تا مورد جراحت قرار نگیرند . با قرار دادن كارتن یا این که مقوا در ذیل لوله های ساختمان و فاضلاب از جراحت آن پرهیز فرمایید . 

سه شنبه 16 مهر 1398
م : لوله کشی ، لوله کشی آب ، ن : ارشیا

طریق بستن سیم خودکار پمپ آب

همانطور می‌دانید امروزه گونه های پمپ آب خانگی به ملازم دکمه اتوماتیک آن مسئله به کار گیری قرار میگیرند تا با امداد این وسیله در کنار مرجع پایین فشار پمپ آب خانگی مقدار فشار پمپ آب به راحتی تهیه و تنظیم شود . 
سه شنبه 15 مرداد 1398
م : لوله کشی ، لوله کشی پکیج و شوفاژ ، ن : ارشیا

پکیج فن دار و پکیج دو مبدله و نصب پکیج دیواری

در این مطلب درباره پکیج دومبدله و همچنین پکیچ فن دار صحبت خواهیم کرد. 2 پکیج بسیار پرطرفدار که دانستن نکاتی در مورد انها بسیار مهم میباشد.:: برچسب‌ها: پکیج دیواری , تاسیسات سرویس , تعمیر پکیج , تعمیر پکیج دیواری ,


سه شنبه 4 تير 1398
م : لوله کشی ، لوله کشی گاز ، ن : ارشیا

نکات دارای اهمیت در لوله کشی گاز ساختمان

دستگاه بررسی مصالح را با استانداردهای توصیف شده ملی , کمپانی گاز و یا این که میان المللی همخوانی می‌دهد و آنان‌را تعیین می نماید:: برچسب‌ها: لوله کشی گاز ساختمان , لوله کشی گاز ,


جمعه 28 دی 1397
م : لوله کشی ، لوله کشی گاز ، ن : ارشیا

لوله کشی گاز ساختمان به همراه نکات مهم در لوله کشی گاز

لوله کشی گاز ساختمان

لوله کشی ساختمان اگرچه ممکن است در ظاهر امری ساده به نظر بیاید اما یک کار حرفه ای است که و تنها با کسب تجربه نمی توان در آن مهارت پیدا کرد و حتما باید دانش و اطلاعات کافی درباره ی انواع لوله ها ، معماری داخلی ساختمان و تاسیسات لوله کشی داشته باشیم.


:: برچسب‌ها: لوله کشی گاز , لوله کشی گاز ساختمان ,